top of page
tajemstvi-vody.JPG
Tajemství vody
(3-6)
ÚTERÝ 16. 7. 2019
9:00 -11:00
sraz na hřišti s lanovou "pyramidou" naproti Kuřátku

Rezervace a odhlášení nejpozději do 20:00 předchozího dne pomocí formuláře nebo na

 sejdeme-se-v-lese@seznam.cz.

Tajemství vody

* Datum: 16. 7. 2019, čas 9:00 – 11:00 hod.

* Cena: 150 Kč / rodina

* Lektorka: Kateřina Bruštíková, mimo jiné lektorka "Sejdeme se v lese..."

Proměňte se v badatele a vydejte se s námi v červenci do Modřanské rokle odhalit tajemství vody v přírodě! Co to voda vlastně je a kde všude ji můžeme najít? Jakou může mít chuť, tvar, barvu či podobu? Jak v přírodě koluje a jak je možné, že se nikdy neztratí? Kdo v u vody a ve vodě žije a roste? Na tyto otázky a ještě na mnohé další odpovíme vám i vašim malým vědcům formou pohybových her, Montessori a badatelských aktivit či pohádky.

  • Environmentální akce zaměřená na předškolní děti od 3 do 6 let. S mladším dítětem také můžete přijít, ale počítejte s tím, že ne všechny úkoly zvládne. Maminky běžně chodí s mladšími dětmi, které se na kroužku ještě aktivně neúčastní. Všechny cesty jsou sjízdné pro kočárek.

  • Přijďte najedeni. S sebou si vezměte rychlou „uzobávací svačinku“ (nakrájené ovoce, sušenky, tyčinku apod.). Čas na rychlou svačinu je vyhrazen.
     

  • Rodiče se na programu podílejí aktivně. Některé úkoly plní se svým dítětem/dětmi, popř. pomáhají při organizaci (např. sbíráním obrázků apod.). Co je nejdůležitější, zajistí, aby dítě bylo včas na stanovišti, a aby se pokud možno aktivně podílelo na programu. Pokud se dítěti zrovna nechce aktivně spolupracovat, je vhodné poodejít od skupinky, aby ostatní děti nebyly rušeny.

Rezervace nutná!

Kapacita: 8 rodičů + děti
bottom of page