top of page

PARTNEŘI

Jak nás můžete podpořit?
 
Pokud se Vám naše činnost líbí a chtěli byste nás podpořit, budeme moc rádi. Jako nezisková organizace jsme závislí na grantech a sponzorských darech.
 
Uvítáme velice rádi „dar“ v podobě zdarma poskytnuté lektorské konzultace či přednášky pro návštěvnice centra na téma, které je např. blízké vašemu profesnímu oboru či zájmu, a který jste, příkladně jako pracujíc rodič, vykonával/-a (psychologie, arteterapie, koučing, personální poradenství, medicína, výživový poradce, bytová architektka, učitelka, kadeřnice, zahradnice, pedikérka atp…). Velice bychom uvítali příkladně odbornou pomoc pro návrh změn interiéru centra.

Uvítáme také materiální dary (např. hračky, ceny do soutěží, vnitřní vybavení mateřského centra – sportovní náčiní). Momentálně nejvíce potřebujeme jakékoli drobné hračky (drobné hračky z Kindervajíček, autíčka, pastelky, omalovánky, leporela apod.), které rozdáváme dětem jako odměny v soutěžích, výtvarné potřeby (modelíny, tempery) či sportovní potřeby (švihadlo, obruč, šátky po babičce, hudební nástroje) a do herny nejlépe dřevěné hračky (vkládačky, skládačky), případně hračky pro starší děti, které občas doprovázejí své menší sourozence do centra (panenky, kočárky, oblečky na panenky, postýlku s peřinkami, nádobíčko, autíčka - i starší, které doma vyřazujete a jsou v dobrém stavu…).

Uvítáme jakékoli finanční dary (na provoz centra, obnovu vybavení, materiál na kroužky a odměny pro děti), které je možné zasílat na účet: 220909486/0300.
Československá obchodní banka, a.s.

Je možné uzavřít darovací smlouvu a dar odečíst ze základu daně podle zákona č.568/92 Sb., §15, odst. 8 a §20, odst. 4. 

Konkrétní podobu daru je možné konzultovat na tel. 777 001 719 nebo e-mailem na rckuratko(zavináč)gmail.com.

Rádi Vás uvedeme na našich webových stránkách jako dárce a sponzora, případně na nástěnce v mateřském centru či v našich propagačních materiálech. V centru můžeme zajistit propagaci letáků vaší firmy.

Hledáme také maminky, tatínky, prarodiče, kteří nám chtějí pomoci s chodem centra jako "aktivní rodiče". Zejména pomohou s přípravou jednorázových akcí, případně s drobnými opravami/úpravami. Aktivní rodiče mohou počítat s výhodami např. v podobě volných vstupů, slevy na mimořádném vstupném atp.
bottom of page