top of page
O PROGRAMU 

Program rodinného centra je určen pro rodiče s dětmi od 0 do 6 let, sourozenci jsou vítáni. Hernička má kapacitu 5 - 7 rodičů + děti.


REZERVACE NUTNÁ na všechny aktivity kromě dopolední herny. Využijte k tomu prosím naše rezervační formuláře, ke kterým se prokliknete skrze jednotlivé programy a nebo ho najdete na úvodní stránce aktualit našeho webu. 

U Kuřátka jdou za vrátka, Hýbánek a Montessori herny platí, že první vstup je ZDARMA. Po první lekci nám dáte vědět, zda budete chtít pokračovat a koupíte si permanentku na 10 lekcí. Ta vám pak bude platit po celý rok. Zároveň je mezi těmito třemi kurzy přenositelná. U ostatních programů (kroužky angličtiny a u vědeckého kroužku) se platí kurzovné - vždy v závislosti na počtu jednotlivých lekcí. 
Kde nás najdete? 

Kuřátko se nachází na adrese Na Okruhu 395/1. Vstup do RC Kuřátka je po pravé straně budovy (stojíte-li před vchodem do Klubu Junior), stejně jako je vstup do mateřské školky. Za brankou, po levé ruce, jsou pak dveře do kuřátka. V době programu je Kuřátko odemčeno, takže se nebojte vstoupit dovnitř. 

Kuřátko má poměrně malou vstupní chodbu. Manipulace s kočárkem může být někdy obtížnější, ale zatím jsme vždy našli řešení. 
 
243417488_451450909530557_4410908180875734470_n (2).jpg
A co u nás najdete? 

Kromě bohatého programu můžete využít hernu s běžnými hračkami nebo Montessori hernu.

 
K dispozici u nás děti mají malé stolečky a židličky nejen pro výtvarnou činnost, ale i svačinku. V místnosti je k dispozici kuchyňka s dřezem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a kávovarem.

Můžete si zde zakoupit drobnou svačinu jak pro děti, tak také pro sebe, uvařit si kávu nebo čaj a trochu si odpočinout. 

Samozřejmostí jsou nočníky, přebalovací pult i stupínky k WC.


MOC SE NA VÁS VŠECHNY TĚŠÍME! 
bottom of page