top of page
Kromě pravidelného programu pro Vás chystáme také jednorázové zajímavé akce jako jsou rozmanité workshopy a přednášky pro dospělé, kurzy vzdělávání, rodinná odpoledne, swapy oblečení a zkrátka cokoliv nás právě zláká.
Cervena karkulka
Rádi se účastníme i akcí pořádaných MČ Praha-Libuš, kde organizujeme workshopy pro děti. Pravidelně nás najdete na akcích Oslavy jara, Jablkobraní v parku Kamýk, Drakiáda a Den pro zdraví a další.
vychazka_strom
Pravidelné sezónní aktivity
 
Zdobení perníčků před Vánoci
V herně je k dispozici jak materiál potřebný ke zdobení, tak i náčiní (tj. upečené perníčky, poleva, zdobící pytlíčky, štětce...)
 
Lampionový průvod
Akce probíhá pravidelně ve spolupráci s SDH Písnice, pro děti máme připravenou značenou trasu s jednoduchými úkoly na stanovištích. Trasu můžete projít s lampionkem, který si s námi můžete vyrobit v rámci výtvarných dílniček, ale přijít můžete i s koupeným lampionem či bez něj. Na konci značené trasy děti hledají ukrytý poklad a každý si může opéct špekáčky.
 
carodejnice
Výtvarné dílny
V našem programu nezapomínáme ani na maminky (tatínky) a pokud máme možnost, zařazujeme do programu různé večerní výtvarné aktivity, při kterých si můžete vyzkoušet drátkování, háčkování, nebo si vyrobit sezónní dekoraci, kterou si odnesete domů. Například je to výroba vánočních věnců, háčkování ozdob, velikonoční dekorace, zdobení perníčků a další.
Proběhl u nás např. i večerní kurz výroby domácích jogurtů a dalších výrobků, kterými lze zpestřit jídelníček.
 
Vstupné je vždy uvedeno v aktuálním programu a také na našem webu, případně je doplněna i informace, zda je třeba se na akci předem přihlásit.
lampionovy pruvod
Vzdělávací semináře a kurzy
V RC Kuřátko nezapomínáme ani na vzdělávací semináře pro rodiče na MD / RD, případně poskytujeme informace o kurzech pořádaných partnerskými organizacemi.
 
V posledních několika letech mohli rodiče absolvovat například tyto kurzy:
  • Kurz Efektivního rodičovství,
  • Základy Montessori pedagogiky,
  • Rekvalifikační kurzy pořádané společností Attavena, o. p. s., které byly pro rodiče zdarma,
  • kurzy v Baby Office, pořádané pro rodiče zdarma, tak i placené.
 
Ceny vzdělávacích kurzů jsou vždy uvedeny u aktuálně nabízených kurzů, případně je doplněna i informace jakým způsobem probíhá přihlašování na kurzu.
bottom of page