top of page

Dětská skupina 
KUŘÁTKA

úterý a středa
8:00 - 12:00

2_edited.jpg

O co jde, jak se přihlásit a kolik to stojí? 

Jsme malá dětská skupina probíhající jednou týdně v dopoledních hodinách vhodná pro děti od 1,5 do 4 let. Skupinu vede speciální pedagožka a máma jednoho kulihráška. S dětmi si hrajeme, tvoříme, chodíme ven a přirozenou formou jim představujeme Montessori aktivity. 

Pro přihlášení vyplňte, prosím, registrační formulář. 

 

  • Vyplňte, že se jedná o DS Kuřátka, měsíc, který chcete rezervovat, Vaše kontatkní údaje, jméno a věk dítěte a případné další poznámky

  • Omluvenky zasílejte pomocí stejného registračního formuláře, jako poznámku uveďte, že dítě na daný den omlouváte. omluvenku posílejte do 20:00 předchozího dne. Takto omluvená hodina Vám bude přesunuta do příštího měsíce , na konci roku nevyčerpané hodiny vracíme. Neomluvené hodiny propadají.

 

Cena: 

 

Cena jednoho dne je 330,- , platba se provádí na celý měsíc dopředu na účet 58728563/2010, výsledná částka tedy závisí na počtu dní v měsíci. Do poznámky platby napište jméno dítěte.

 

V ceně je zahrnuto dopolední hlídání a aktivity a svačinka (čaj, pečivo, pomazánka/sýr, zelenina, ovoce). Pokud má Vaše dítě potravinovou alergii, informujte nás o tom a přineste mu vlastní svačinku, dostanete slevu na stravném 30,- kč

Děti voďte ráno mezi 8:00 a 9:00 a vyzvedávejte mezi 11:30 - 12:00. S dětmi chodíme ven, proto jejich oblečení přizpůsobte aktuálnímu počasí. 

pencil_icon.jpg

Pro rezervaci klikni na ikonu: 

 

ZAČÍNÁME 3.10.2023

stopy_edited.jpg
bottom of page