top of page
Vison Board aneb život,
který si přejeme žít
PŘELOŽENO
BŘEZEN/DUBEN 2018

Rezervace nejpozději do 20:00 předchozího dne.

Odhlášení v den konání SMS

do 8:00 hod.

Workshop Vision Board aneb život, který si přejeme žít

* Datum BŘEZEN / DUBEN 2018 bude upřesněno

Cena 350 Kč

 

Lektorka: Marcela Rágulová (koučka, mentorka, trenérka,  www.waytowill.com)

Po úspěšném workshopu s Marcelou Rágulovou „Jak se poznat za 40 dní“ volně navazujeme dalším seminářem, který nám pomůže k hlubšímu sebepoznání.


Vision Board (neboli nástěnka vizí či snů) je užitečnou pomůckou pro dosažení našich snů a života, jaký bychom chtěli žít. Je to koláž obrázků, fotografií a afirmací - obsahuje věci, osoby nebo události, které bychom chtěli v našem životě mít.


Vision Board je místo, kde pro mozek jednoduchou formou zhmotníme, kam v našem životě směřujeme a co chceme svými aktivitami docílit. 


Díky této mapě na cestě životem pocítíme větší jistotu a smysl každého našeho kroku.  Zároveň se pro nás stane zdrojem energie a inspirace. Pomůže nám hledat nové cesty a způsoby pro vytváření reality, kterou jsme si vysnili. 


Jak si vytvořit svůj jedinečný Vision Board? 


To se dozvíte na našem semináři, kde si vysvětlíme celý postup jeho tvorby.


Samotný Vision Board na semináři tvořit nebudeme. Proces jeho tvorby trvá 2 až 3 týdny a vyžaduje vaše plné soustředění.
Těšíme se na vás!

O lektorce: Marcela Rágulová

Koučka, mentorka, trenérka, manažerka... ale hlavně člověk, co věří, že každý má v sobě sílu žít svůj život naplno. Radí lidem a firmám, kde hledat správný směr a jak se neztratit při cestě za vytyčeným cílem. Kdy zpomalit, kdy přidat... co dělat, když dochází energie a proč je důležité slavit.

S lidmi pracuje již 14 let a ví, že je to láska na celý život. Proto v roce 2015 zavřela dveře své kanceláře a začala se věnovat klientům a školení. Založila společnost WAY TO WILL a kořením každodennosti jsou úspěchy jejich klientů.

bottom of page